Чому саме ми

 Якщо ви хочете приємно провести романтичну вечерю на двох, веселе торжество до 30 осіб або цілу розважальну програму на весіллі або корпоративі. Тоді ви на правильному шляху! 

 У порівнянні з міським кафе,  у нас є ряд  переваг:
Це не тільки смачна їжа  і доступні ціни.  Але і розташування, велика житлове простором, наявність біля будинку земельної ділянки з басейном, зеленню і терасою для відпочинку на повітрі.

 Якщо ви хочете зняти на добу наш готельний комплекс з нічлігом для гостей, то ми можемо надати вам спальні номери на 10-15 осіб.

  Ми будемо раді надати всі зняте вами простір нашого комплексу тільки для вашого події.  де будете тільки ви і ваші запрошені, де не буде випадкових людей в залі (як це зазвичай буває в міських кафе, і ресторанах)

ювілей

Одним з урочистих приводів зібрати всю родину, колег або друзів, безсумнівно, є ювілей. У традиційному розумінні ювілей - кругла дата, яку прийнято відзначати з широким розмахом.

E-vu8JlPvbQ.jpg

корпоративи

Корпоративна культура - один з основних елементів і запорук успішної команди і успішної компанії, націленої на результат. Тимбилдинг в сучасному діловому світі не менш важливий ніж, наприклад, тайм-менеджмент або самоорганізація.

весілля

Головний зал ресторану, або літня тераса відмінно підійде для організації торжества будь-якого масштабу:  

Залежно від місця і формату проведення банкету в якості аперитиву може бути запропонований велком-дрінк або легкий фуршет.